$Post->title()
11/08/2017

СПЕШНО търсим социална асистентка за обгрижване на възрастна в ЛОНДОН.

   Англия   Болногледачи   Болногледачка в Англия   Работа в Англия   Социални асистенти   социална асистентка

Търсим СПЕШНО да назначим социална асистентка за обгрижване на възрастна дама в Epsom, ЛОНДОН. Поемат се само НОЩНИ СМЕНИ, като има осигурена квартира. Възрастната дама е парализирана и на всеки два часа трябва да бъде завъртана с помощта на друга социална асистентка.

БЕЗ КОМИСИОННИ И ТАКСИ!!!

Начало на заетостта: 21/08/2017

Изисквания към кандидатите:

  • Английски език на добро ниво /писмено и говоримо/.
  • Опит в обгрижването на възрастни хора (професионален или личен)
  • Опитът в Англия дава предимство.

Ние предлагаме:

  • Английски трудов договор;
  • Медицинска застраховка;
  • Съдействие пред институциите във Великобритания за получаване на пълния пакет от документи.

Задължения и отговорности:

  • Помощ при обгрижване - обръщане, повдигане, обличане/събличане, тоалетни грижи, инконтиненция и др;
  • Изпълнения на поставените лекарски предписания;
  • Водене на писмена документация.

За повече информация свържете се с Лора Иванова на тел.: +359 878 444 918, Skype: united.partners.hr или изпратете автобиография с актуална снимка на l.ivanova@unitedpartnershr.eu